Provozní řád školní jídelny

Mš Račiněves má svoji školní jídelnu, kde je připravováno jídlo pro děti, které navštěvují školku a pro dospělé, kteří zde pracují.

Připravujeme  dopolední přesnídávky pro děti, polévku, hlavní jídlo a odpolední svačinu.

Školní jídelna zajišťuje pro děti celodenní pitný režim.

Potraviny jsou objednány u dodavatelů a nakoupeny v běžných obchodech. Za skladování potravin je zodpovědná kuchařka a vedoucí školní jídelny.

Výdej jídla

Přesnídávka: 8,30 – 8,45 hod

Oběd: 11,30 – 11,45 hod

Odpolední svačina: 14,00 – 14,15 hod

Ke každému jídlu je podáván nápoj dle jídelníčku + čistá voda.

Platba stravného

Stravné se hradí zpětně, vždy 15.den následujícího měsíce společně s úplatou za předškolní vzdělávání. Rodiče jsou o přesném termínu platby informováni na webových stránkách a sms zprávou. Obědy se platí v hotovosti v Mš. Stravné vybírá vedoucí školní jídelny.

Cena jídla:

Přesnídávka: 8,- Kč

Oběd: 16,- Kč

Svačina: 8,- Kč

Celodenní strava: 32,- Kč

Oběd pro dospělého: 40,- Kč

Oběd pro děti s odkladem: 18,- Kč

První den nepřítomnosti nahlásí zákonný zástupce ráno do 8,00hodin, aby nebylo započteno stravování. Pokud zákonný zástupce své dítě neomluví, počítá se mu celodenní stravné. Pouze první den nepřítomnosti mají rodiče možnost neodhlášený oběd si vyzvednout ve školní jídelně ve 12 hodin, pokud tak neučiní, strava propadá.

Děti jsou v době každého jídla pod neustálým pedagogickým dohledem.